Sport

A është ky goli më i jashtëzakonshëm i shënuar këtë javë? (Video)


Publikuar më:


gianluca-lapadula-goal-vs-cesena-april-2016

Gianluca Lapadula ka shënuar një gol spektakolar këtë javë në Itali.

Në ndeshjen e Serie B në mes të Pescara dhe Cesena, 26-vjeçari Lapadula shënoi golin e vetëm, i cili doli të ishte edhe goli i fitores për Pescaran, dhe ai e bëri këtë në mënyrë spektakolare.

Shikoni golin e jashtëzakonshëm të tij me gërshërë më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top