Lajme

A është kjo videoja më brutale e masakrës së Stambollit?! (Video+18)


Publikuar më:


Sipas informatave të para ai është anëtar i grupit të ISIS-it ndërsa ka prejardhje afgano-çeçene ndërsa ka lindur në Turkmenistan.

Fotografitë e terroristit janë marrë gjatë kontrollit të pasaportave, transmeton lajmi.net.

Ky person vrau 39 persona ndërsa 65 të tjerë të lënduar rënd gjatë festës së Vitit të Ri.

Ndërkaq, në një video të fundit të publikuar, e cila duket më mizorja deri me tash, sulmuesi me kallashnikov pasi që vret disa persona në rrugë, ai sapo të hyjë në derën e klubit, vret edhe një person të pambrojtur që qëndronte në hyrje. /Lajmi.net/

KUJDES! Pamjet nuk preferohen të shikohen nga persona të djeshëm dhe nën moshën madhore!

.

Comments
To Top