Sport

A e meritoi Suarez të kuqin për këtë ndërhyrje? (Video)


Publikuar më:


suarez2

Në pjesën e dytë në takimin në mes të Barcelonës dhe Atleticos, Suarez bëri një ndërhyrje e cila lehtësisht ka mundur të ndëshkohet me të kuq, por që i shpëtoi gjyqtarëve.

Suarez i dha një goditje të fortë Juanfran, mirëpo shpëtoi pa u ndëshkuar. Mbetet të shihet nëse asi i Barcelonës do të marrë ndonjë ndëshkim pasi situata të jetë analizuar nga zyrtarët e UEFA-s.

Shikojeni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top