Sport

A e dini se kush është kjo bukuroshe që shihni në klipet e këngëtarve më të njohur (VIDEO)


Publikuar më:


Albiona5

Albiona Deliu është emri i bukuroshes drenicase e cila tash e sa kohë ka filluar të ushtroj profesionin e saj prej modelje.

Ajo është një femër mjaft e bukur por edhe ka linja trupore perfekte, shkruan Gazeta Blic.

Albiona tani për tani është modele në ‘Moda City’, këtë bukuroshe keni pasur rastin që shumë shpesh ta shihni në videoklipe të shumë këngëtarve të njohur të estradës sonë.

Së fundmi Albionen kemi pasur rastin ta shohim në klipin e Robert Berishës të këngës ‘Mia’ dhe në klipin e këngës së Ardian Bujupit ‘Na Jena Njo’. Jo vetëm në këto videoklipe është e pranishme Albiona ajo përveç kërkesave të shumta që ka për të qenë pjesë e klipeve atë mund ta shini edhe si fytyra më e njohur e shumë kompanive në vendin tonë.

Ndryshe kjo bukuroshe mbanë titullin e më të bukurën e Drenicës në po këtë vit./GazetaBlic/

Albiona111albiona Albiona1 Albiona2 Albiona3 Albiona4 Albiona5 Albiona6 Albiona7[youtube https://www.youtube.com/watch?v=seX26pj0gqk][youtube https://www.youtube.com/watch?v=1GFknVkUjtc]

The post A e dini se kush është kjo bukuroshe që shihni në klipet e këngëtarve më të njohur (VIDEO) appeared first on GazetaBlic.

Comments
To Top