Sport

A e dini kundër kujt do të luajë sot Rashica?


Publikuar më:


Skuadrën e tij e pret një ndeshje shumë e vështirë, në elitën e futbollit holandez.

Kjo pasi që Vitesse do të takohet me klubin më të madh holandez, Ajax, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Ndeshja Ajax-Vitesse do të zhvillohet me fillim prej orës 16:45.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4

Comments
To Top