Lajme

Mustafa ia pranon dorëheqjen, Ferid Agani nuk është më ministër


Publikuar më:


Ferid Agani zyrtarisht është liruar nga detyra e Ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor.

“Kryeministri i Republikės sė Kosovës, Isa Mustafa, me kërkesë të Ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, e ka liruar atë nga kjo detyrë.”, thuhet në njoftimin për media.

Këtë vendim, kryeministri Isa Mustafa e ka marrë sot./Gazeta Express/

Comments
To Top