Ferizaj

Aksident komunikacioni  në rrugën “Vëllezërit Gërvalla” në Ferizaj (Foto)


Publikuar më:


Rreth orës 22:20  në rrugën “Vëllezërit Gërvalla” në Ferizaj ka ndodhur një aksident zingjiror ku janë përfshirë tri makina.

Sipas dëshmitarëve okular deri te aksidenti   ka ardhur kur makina e tipit golf ka hyr ne tejkalim te  makinës  LAND Rover e që  pastaj u godit edhe një makinë e tipit Golf e cila ishte e parkuar.

Rastin e ka konfirmuar edhe  togeri  i policisë Agim Gashi  i cili tha se  në këtë  aksident kishte kryesisht dëme materiale dhe nuk ka pasur të lënduar.

Policia e trafikut  gjendet ne vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin./Ferizajpress.com

 

13128538_1043146122398967_1421627764_o 13120491_1043146152398964_28025519_o 13161596_1043146172398962_1759328795_o 13161101_1043146175732295_1530283641_o 13170527_1043146182398961_1106457845_o 13128577_1043146209065625_1070504042_o 13120904_1043146249065621_1153208571_o 13120535_1043146259065620_288516494_o 13161605_1043146285732284_1537201734_o

Comments
To Top