Lajme

50 aksidente brenda ditës


Publikuar më:


Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë njëzetekatër orëve të fundit janë raportuar 50 aksidente trafiku, prej të cilave një ka përfunduar me pasoja fatale, 20 me persona të lënduar dhe 29 të tjera me dëme materiale.

Policia e Kosovës ndaj të gjithë pjesëmarrësve në trafik të cilët kanë thyer rregullat e komunikacionit, ka shqiptuar 734 gjoba kundërvajtëse.

Comments
To Top