Ferizaj

2 mijë e 236 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit. Në Ferizaj 256 raste


Publikuar më:


Tetë persona kanë vdekur dhe 2 mijë e 236 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Gjatë kësaj periudhe janë testuar 11 mijë e 373 testime, përcjell Klankosova.tv.

138 është numri i të shëruarve gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa gjithsej janë 14 mijë e 249 raste aktive.

Numri i përgjithshëm i të vdekurve në vendin tonë ka arritur në 2 mijë e 303.

To Top