Ferizaj

14 të vdekur e 368 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tone


Publikuar më:


14 të vdekur dhe 368 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë.Këtë e ka konfirmuar Ministria e Shëndetësisë përmes postimeve tashmë të zakonshme të orës 15:00.

Më poshtë edhe raporti i plotë.

To Top