Sport

11 yjet që nuk janë nominuar për formacionin e vitit (FOTO)


Publikuar më:


Mirëpo, jashtë 11-shes kanë mbetur disa futbollistë të njohur.

“SportBible” ka përpiluar një formacion me futbollistë të njohur që kanë mbetur jashtë listës, përcjellë “Lajmi.net”.

Emrat e 55 futbollistëve të nominuar, mund t’i shihni duke klikuar këtu.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top