Ferizaj

11 të vdekur dhe 1 mijë e 682 raste të reja me COVID-19


Publikuar më:


Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe 1 mijë e 682 raste të reja të të infektuarve me COVID-19.

Si pasojë e këtij virusi kanë humbur jetën edhe 11 pacientë, transmeton lajmi.net.

Tani për tani në kuadër të vendit janë gjithsej 19 mijë e 695 raste aktive me koronavirus.

To Top