Sport

10 futbollistët më të paguar te Barcelona


Publikuar më:


Por më i paguari i momentit te Barcelona, nuk është Lionel Messi, që ende nuk ka nënshkruar kontratën vazhdimin e kontratës.

Me 30 milionë euro në sezon, Neymar është futbollisti më i paguar te Barcelona.

10 lojtarët më të paguar te Barcelona:

Andre Gomes, 3 mln në sezon

Ivan Rakitic, 4 mln në sezon

Jordi Alba, 5 mln në sezon

Javier Mascherano, 5 mln në sezon

Sergio Busqutes, 8 mln në sezon

Gerard Pique, 8 mln në sezon

Andres Iniesta, 8 mln në sezon

Luis Suarez, 12 mln në sezon

Lionel Messi, 22 mln në sezon

Neymar, 30 mln në sezon

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top