Lajme

​Valdete Daka viziton qendrat e votimit në Drenas


Publikuar më:


Fillimisht, kryetarja e KQZ-së do të qëndrojë në QV 0315E në fshatin Poklek dhe pastaj do të vizitojë edhe QV 0319E  në fshatin Zabel i Ulët.

.

Comments
To Top