Lajme

​Prishtina bëhet me fitnes të hapur (Foto)


Publikuar më:


Me këtë rast, drejtori i Coca-Cola HBC Kosova, Kreshnik Sinani, tha se kjo zonë i duhet qytetarëve të Prishtinës në mënyrë që ta kenë një vend ku të bëjnë aktivitete fizike.

Në këtë aktivitet morën pjesë edhe përfaqësues nga Oda Amerikane, nga Ministria e Kulturës dhe Sportit dhe nga Federata e Fitnesit dhe Bodybuildingut në Kosovë, ku folën për rëndësinë e kësaj hapësire për qytetarët e Prishtinës.

.

Comments
To Top