Sport

​Manchester United ofron 88 milion euro për Higuain


Publikuar më:


4-higuain

Manchester United është në kërkim të një sulmuesi goli dhe emri i fundit që po qarkullon në listën e tyre është ai i argjentinasit, Gonazlo Higuain.

Higuain ka zgjuar interesimin e Manchester Unitedit pas një sezoni të shkëlqyeshëm me ekipin nga Serie A.

Sipas mediave britanike, ekipi nga “Old Trafford” është i gatshëm të shpenzoj për ish sulmuesin e Real Madridit 70 milion paund (88 milion euro).

Comments
To Top