25,05,2024

Zjarr në Manchester

Must Read

Zjarrfikësit britanikë vazhdojnë të luftojnë me zjarret në një zonë të gjerë të Mançesterit.
Ndërhyrjet e zjarrfikësve janë intensifikuar sot, duke bërë që zyrtarët vendorë të deklarojnë “gjendje emergjente”.
Mediat vendore raportojnë se zjarri po vazhdon të përhapet, ndërsa ekipet e zjarrfikësve po mundohet që ta ndalin depërtimin e zjarrit drejtë zonave ku mund të shkaktohen dëme të mëdha.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img