04,03,2024

Zeneli shënon dhe asiston në barazimin e Heerenveenit (VIDEO)

Must Read

Heerenveen pas Ajaxit, bëhet skuadra e dytë që arrin t’i merr pikë Feyenoordit, dhe meritat më të mëdha për këtë sukses, i pati ylli i Përfaqësueses së Kosovës.

Zeneli në minutën e 5’ asistoi te goli i Ghoochannejhad, ndërsa në minutën e 61’ shënoi për të barazuar në 2:2.

Arber Zeneli Goal HD – Feyenoord 2 – 2… by PatsaN4ik

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img