29,09,2023

Ylli i Real Madridit pritet të kthehet në Premierligë

Must Read

Mandatory Credit: Photo by Ruben Albarran/REX/Shutterstock (5498584an)
 Real Madrid´s Welsh forward Gareth Bale and Cristiano Ronaldo celebrating
 Real Madrid v Rayo Vallecano, La Liga, Football, Santiago Bernabeu, Madrid, Spain - 20 Dec 2015

Agjenti i Gareth Bales po synon që yllin e Real Madridit ta rikthej në Premierligë

E ardhmja e Gareth Bales te Real Madridit mund të komplikohet nga menaxheri i lojtarit. Ky i fundit, sipas Tuttomercatoweb, po synon që ish anëtarin e Tottenhamit ta rikthej në Premierligë.

Interesim për ta transferuar reprezentuesin e Uellsit ka shfaqur Manchester City dhe Manchester United, përcjell Express.

Kurse, drejtuesit e Real Madridit po synojnë që Bales t’i ofrojnë kontratë afatgjate, deri në vitin 2021.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img