04,03,2024

Ylli i PSG-së ia shpëton jetën kundërshtarit në fushë (VIDEO)

Must Read

Gjatë takimit mes Bregut të Fildishtë dhe Malit gjatë fundjavës ylli i Paris Saint Germainit ka bërë një gjest të madh.

Aurier ia shpëtoi jetën sulmuesit Moussa Doumbia, i cili luan për klubin rus Rostov. Doumbia ka rënë në tokë pas 20 minutash të ndeshjes pasi pësoi krizë epileptike.

Aurier ka qenë një nga të parët që i ndihmoi sulmuesit, duke e parandaluar kalimin poshtë të gjuhës dhe kështu i shpëtoi jetën 22-vjeçari.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img