17,04,2024

Ylli i Chelsea pëson lëndim të tmerrshëm (FOTO)

Must Read

Mbrojtësi veteran ka pësuar një lëndim të rëndë në stërvitjen e fundit në kyçin e këmbës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img