20,02,2024

Xhongleri shqiptar që mahniti Europën thërritet në stërvitjen e Bayern Munich (Foto)

Must Read

Fabian Duro mahnit ekipin e Bayernit

Fabian Duro, xhongleri shqiptar nga Kruja, po jeton një ëndërr.

Pak ditë më parë ai u filmua nga nga zv. trajneri i Bayern Munich, Paul Clement, teksa mahniste shikuesit me veprimet e tija në një nga rrugët e Mynihut. Videoja e tij u shndërrua në sensacion në internet teksa ishte edhe Dailymail që i bëri jehonë shqiptarit.

Por lajmet e mira nuk kanë të mbaruar për Fabianin. Ai është ftuar nga Paul Clement për t’u takuar së bashku në fushën stërvitore të Bayern Munich.

Fabian duro pritet që së shpejti  të performoi edhe në qytetin e Ferizajt

14859449_704536903033737_1550971312_o

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img