17,04,2024

“Wenger do të largohet në fund të sezonit”

Must Read

Legjenda e Arsenalit, Ian Wright, ka konfirmuar se trajneri francez po mendon seriozisht largimin, dhe atë në fund të sezonit.

“Wenger më ka thënë se fundi i tij në Arsenal po vije”, ka deklaruar Wright, përcjell lajmi.net.

“Unë vërtet besoj se ai do të largohet. Kam qenë me të për disa orë dhe kemi folur shumë. Ai nuk më ka thënë këtë drejtpërdrejt se do të largohet, por unë krijova atë përshtypje nga biseda që kishim”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img