21,02,2024

Webb: Futbollistët më kërkonin t’i ndëshkoja

Must Read

Ai ka zbuluar disa detaje befasuese nga karriera e tij.

“Futbollistët më luteshin t’i ndëshkoja në prag Krishtlindjesh. Ata donin të qëndronin në shtëpi me familjet e tyre dhe të mos luanin”, tha ish-gjyqtari anglez.

Në Angli luhet gjithmonë një ditë pas Krishtlindjes dhe njihet si “Boxing Day”.
Por mesa duket futbollistët nuk kanë qenë shumë entuziastë për të luajtur. Kjo gjë ka shkaktuar një reagim të madh në Angli.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img