25,05,2024

VV paralajmëron publikimin e një skandali të kryeministrit Mustafa

Must Read

vv_1682

Levizja Vetëvendosje ka njoftuar se sot do ta dal në një konferencë për media,ku do të flitet në lidhje me një skandal të kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa.

Në konferencën që do të mbahet në ora 14:00, pritet të flas deputeti Glauk Konjufca.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img