21,04,2024

Vlorë, kapet peshkaqeni 4 metra i gjatë

Must Read

shark

Një peshkaqen rreth 4 metra i gjatë është kapur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë. Peshkatarët thonë se ai peshon rreth 400 kg dhe është rreth 4 metra i gjatë.

Peshkaqeni ishte duke notuar në detin Jon, rreth 200 metra larg gjirit të Gramës. Pesha e madhe e tij, ka bërë që peshkatarët të kishin vështirësi  për ta futur atë në varkë.

Peshakqeni-2

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img