25,05,2024

Vlonjatët nuk kursehen, i thurin bejte Edi Ramës (Foto)

Must Read

kudreti_1460199672-7738226

Kudreti, është një tjetër simpatizant i Partisë Socialiste, i cili nuk kursen as vargjet dhe as votën për të majtën.

Ja çfarë shkruan ai për kryetarin e PS-së, Edi Ramën, i cili është zgjedhur si deputet në këtë  bashki. Fotoja është publikuar në profilin e gazetarit Enrik Mehmeti.

Ja çfarë shkruan ai për Edi Ramën…

“Edi Rama, Edi Rama,

Ty të do e gjithë Tirana,

Ty të do e gjithë Shqipëria

Kosova dhe Çamëria,

Edi Rama- Edi Rama,

E duam Vlorën si Tirana,

Shqipëria në Europë,

Dhe këtë e bëni ju

Me atë ekip, me ata shokë.

kudreti_1460199672-7738226 vargje

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img