Ferizaj

Vidhen pllakat që lidhin hekurudhën në Kaçanik


Publikuar më:Një femër, shtetase e Kosovës ka raportuar në Polici dje se disa persona të panjohur, në linjen hekurudhore Stagovë – Kaçanik i Vjetër kanë çmontuar dhe vjedhur disa pllaka që lidhin binarët e hekurudhës mes vete.

Në vendin e ngjarjës kanë dalë njësitë policore si dhe është njoftuar prokurori që e ka cilësuar rastin.
Rasti vazhdon të jetë nën hetime.

To Top