16,04,2024

Veturat e ambulancës në garë njëra me tjetrën (Video)

Must Read

ambulanca-780x439

Pamjet që tregojnë dy vetura të ambulancës duke tejkaluar njëra-tjetrën kanë të bëjnë me dy nxënës që po trajnoheshin për ti vozitur ato.

Fillimisht ishte menduar se po bëhej fjalë për një “budallallëk” të vozitësve të autoambulancës, por kjo gjë më vonë u sqarua, shkruajnë mediat e huaja, transmeton Telegrafi.

Një djalë, rreth të tridhjetave, kishte qëlluar prapa tyre, dhe i shokuar me veprimin e tyre, kishte regjistruar pamjet.

“Isha në shok total. Mendova: Tek këta njerëz varet jeta jonë”, kishte thënë tridhjetëvjeçari nga Anglia. /Telegrafi/

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=O2Kk8j6CvgU?feature=oembed]
- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img