23,04,2024

Veteranët shajnë zyrtarët qeveritarë

Must Read

protesta-2_2182

Protestuesit e mllefosur me gjendjen e tyre po presin që kërkesat e tyre t’i dorëzojnë te ministri Arban Abrashi. Nuk mungojnë as sharjet dhe fyerjet në adresë të zyrtarëve qeveritarë dhe kryeministrit Mustafa, të cilët sipas tyre i kanë lënë në këtë gjendje të mjerë.

Ata të gjithë kanë tentuar të hynë në ndërtesën e Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, por nuk janë lejuar nga Policia e Kosovës./kp

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img