23,02,2024

Veseli uron Trepçën, Prishtinën dhe Pejën për paraqitje dinjitoze

Must Read

Me theks të veçantë, Veseli përgëzoi Trepçën dhe Torcidën për fitoren dhe atmosferën e zjarrtë në “Minatori” ndaj Sutjeskas.

Veseli ka uruar edhe Sigal Prishtinën dhe Pejën për paraqitje dinjitoze, edhe pse ato humbën.

Sipas Veselit, sportistët po vazhdojnë të jenë ambasadorë të shkëlqyeshëm të shtetit të Kosovës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img