02,12,2023

Veseli është nisur për vizitë zyrtare në ShBA

Must Read

656X37383762veseli

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, sot, ka udhëtuar për vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Gjatë kësaj vizite zyrtare, kryeparlamentari Veseli,  do të takohet me përfaqësues të ndryshëm të institucioneve të Shtetit amerikan dhe do të marrë pjesë në Konferencën ndërkombëtare parlamentare të shteteve anëtare të Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar.
- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img