23,02,2024

Veli Bytyqi i bashkohet AAK-së

Must Read

Bytyqi me këtë rast ka deklaruar se anëtarësimi i tij në AAK, nuk është i rastësishëm, por është pjesë e përcaktimit të tij politik tash e sa kohë.

“Konsistenca e AAK-së, qëndrimi korrekt politik I saj në raport me temat nacionale dhe pragmatizmi politik I Liderit Haradinaj, kanë qenë vetëm disa nga arsyet e përcaktimit tim”, ka thënë Veli Bytyqi. /Lajmi.net/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img