03,12,2023

Vdes një femër në aksident trafiku

Must Read

aksident-690x380

Një femër ka vdekur në QKUK, si pasojë e lëndimeve të marra në një aksidenti në trafik në rajonin e Prizrenit.
Ajo kishe marr lëndime të rënda në aksidentin e ndodhur dje. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion./KosovaPress/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img