08,12,2023

Vdes një 60-vjeçar, familjarët akuzojnë bluzat e bardha

Must Read

ambulanca

Një 60-vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Korçës, në një lokal. Familjarët akuzojnë mjekët për vdekjen e shtetasit R. Zerolli, pasi sipas tyre, ambulanca u vonua rreth 40 minuta dhe i ndjeri nuk e mori ndihmën mjekësore në kohën e duhur.

Ai u transportua me automjet personal për në spital, ku u konstatua i pajetë. Familjarët janë shprehur se do të bëjnë denoncimin në polici, për neglizhencën e treguar ndaj rastit

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img