19,04,2024

Vazhdon seanca për deklaratë e liberalizimit të vizave

Must Read

kuvendi

Deputetët e Kuvendit të Kosovës po vazhdojnë seancë, ku temë diskutimi është deklarata e përbashkët me anë së cilës kërkohet nga Bashkimi Evropian që mos t’u vejë kushte qytetarëve të Kosovës për të qarkulluar pa viza.

Deputetët e partive opozitare nuk janë pajtuar që ta votojnë një deklaratë të tillë.

The post Vazhdon seanca për deklaratë e liberalizimit të vizave appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img