20,05,2024

Vazhdon moti i ngjashëm, këto janë temperaturat për javën e ardhshme

Must Read

Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat  vende-vende do ë shoqërohen me riga të izuluara dhe të dobëta shiu.
Temperaturat do të jenë në ngritje gjatë  këtyre pesë ditëve të parashikimit, minimalet nga 11-16 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës  nga 23-29 gradë Celsius.
Shtypja atmosferike është mbi vlerat e normales, por gjatë javës do të pësoj rënie të lehta .
Do të fryjë erë drejtimesh të ndryshme por dominues do të mbetet veriperendimi, shpejtësia maksimale e së cilës do të arrijë deri 9m/s./Indeksonline/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img