25,05,2024

Ushtronte dhunë fizike ndaj nënës së vet lirohet

Must Read

largea-dhune1430300335

Një i dyshuar në Prishtinë në vazhdimësi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së vet.

Kështu ka raportuar viktima. Megjithatë, i dyshuari vetëm është intervistuar dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./Kp

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img