23,02,2024

United fiton derbin ndaj Cityt (VIDEO)

Must Read

Ekipi i Jose Mourinhos, fitoi ndeshjen që u zhvillua në kuadër të Kupës së Anglisë me rezultat minimal, 1:0.

Golin vendimtar i realizoi Juan Mata, pas asistimit të Zlatan Ibrahimovic.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img