04,03,2024

Ulqini paraqitet ndryshe (Video)

Must Read
Ulqini

Shikoni se si duket qyteti ky qytet bregdetar, simbol i detarisë shqiptare dhe vendit ku Servantesi u dashurua dhe u frymëzua për kryeveprat e tij.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=LaPcThRQdi4?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Ulqini paraqitet ndryshe (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img