04,03,2024

UEFA befason Shqipërinë (FOTO)

Must Read

Diçka të tillë e vërtetoi pragndeshja ndaj Spanjës, ku të gjithë flisnin me shumë respekt për kuqezinjtë, por edhe pas ndeshjes askush nuk tha se Shqipëria humbi për meritë të Spanjës, por për gabim të portierit Berisha.

Në një artikull të faqes zyrtare të UEFA-s në internet, i titulluar “Çfarë mësuam nga kualifikueset e tetorit?”, nuk mund të lihej jashtë vëmendjes edhe ekipi i drejtuar nga Gianni De Biasi.

Shqipëria ka 2 fitore në 3 ndeshje në Grupin G, dhe nëqoftëse ata ndihen të zhgënjyer sepse janë vetëm 1 pikë pas Spanjës dhe Italisë, kjo tregon se sa lart janë ngjitur”, shkruan ndër të tjera “UEFA.com”.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img