22,04,2024

Turqi: Nëna e braktis foshnjën dyditëshe në mes të rrugës (Foto/Video)

Must Read

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin, kur një nënë e re braktis vajzën e saj dyditëshe, të cilën e kishte mbështjellë me batanije dhe që e fut nën një veturë të parkuar në qytetin Batman në pjesë juglindore të Turqisë.

Në video mund të shihet se si kjo nënë e re qëndron për disa sekonda në rrugë, derisa kalimtarët e rastit të kalojnë dhe ta lë foshnjën midis rruge.

Por është interesant fakti se si kjo grua e pashpirt largohet nga vendi i ngjarjes thuajse nuk ka ndodhur asgjë, pa ndjerë pendesë as edhe për një sekondë.

Por për fat të mirë, foshnja fillon të qajë dhe atë e gjen një burrë me emrin Ahmet Tas, i cili menjëherë e merr dhe ia dorëzon policisë. /Telegrafi/

4-179_1480440821-1565702 2-278_1480440803-6354768 3-228_1480440806-697928 1-638-780x439_1480440797-4153002

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img