04,03,2024

Tottenham turpëron Unitedin, tifozët e gjejnë fajtorin (Video)

Must Read

united-1

Mbrojtësi italian i Manchester United, Matteo Darmian, është cilësuar si fajtori kryesor i humbjes së turpshme që United e pësoi ndaj Tottenhamit.

‘Djajtë e Kuq’ pësuan thellë 3-0 në udhëtim te Tottenham, dhe shumica e tifozëve të United tashmë e kanë gjetur fajtorin për këtë humbje.

Me t’u inkuadruar Darmian, Unitedi pësoi tre gola në vetëm gjashtë minuta.

Mbrojtësi italian u inkuadra në lojë në minutën e 68, ndërsa Tottenhami shënoi në minutat 70, 74 dhe 76, dhe të gjitha golat erdhën nga krahu i djathtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=y1SdoElbzqk

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img