22,04,2024

Tiranë, të shtëna me armë zjarri në një lokal, një i plagosur (Foto)

Must Read

Pamje nga ngjarja kanë mbërritur në “Ti Raporton”.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal pranë ish- Ekspozitës. Policia ka mbërritur menjëherë, ndërsa nuk dihet ende identiteti i të plagosurit./ Top Channel

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img