21,04,2024

Tirana e vitit 1979, shumë më ndryshe se sot (Foto)

Must Read

79tirana05

Ju pëlqen të udhëtoni në kohë? Atëherë mos i humbni këto fotografi të Tiranës në vitin 1979.

Fotot janë postuar në rrjet nga faqja e njohur, www.bota.al. Por, nuk dihet autori i këtij koleksioni.

79tirana09 (1)

79tirana10

79tirana11

79tirana12

79tirana13

79tirana14

79tirana15

79tirana16

79tirana18

79tirana19

79tirana20

79tirana01

79tirana02

79tirana03

79tirana04

79tirana05

79tirana07

79tirana08

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img