29,05,2024

Time Kadrijaj e godet rëndë Donika Kadaj – Bujupin!

Must Read

Donika_Kada-Bujupi_(cropped)

 

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj ka reaguar pas deklaratave të fundit të deputetes së re të Vetëvendosjes, Donika Kadaj- Bujupi. Kadrijaj në një shënim në Facebook thekson se në propozimin e VV-së për AAK-në kërkohej specifikisht që Donika të jetë përfaqësuese nga partia e Haradinajt, raporton Gazeta Blic.

Shënimi i plotë:

Donika e Trojes

Sa gjatë qëndroi Kali i Trojës në AAK.Në propozimin e VV-së për Alternativen, specifikisht i kërkohej AAK-së, që në Këshillin Drejtues të Alternatives të ishte edhe Donika. Dmth që VV të kishte 4 të vetët, plus Doniken si Kalë Troje, plus nja 4 poashtu të vetët, po nga shoqëria civile dhe mundësisht edhe një kalë Troje nga Nisma. Dmth dhjetë me katër!!! Ky ishte morali politik i partneritetit të VV-së me neve.

“PO jo bre djem se ne moti merremi me këto punë!

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img