30,09,2023

Tifozja e Unitedit qau pasi Januzaj u largua (Video)

Must Read

januzaj10

Një tifoze e vogël e Manchester Unitedit ia ka shprehur dashurinë Adnan Januzaj

Kjo vajzë e vogël, përmes një video të publikuar në YouTube, ka thënë se e donë Januzajn dhe se kishte qarë kur ai u transferua në Dortmund, para se të rikthehej sërish në ‘Old trafford’.

“E dua Adnan Januzajn. Ai është i imi. Qava kur ai shkoi te Dortmundi”, tha ndër të tjera ajo. Për më shumë shikoni videon më poshtë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=tFaR5sUWpAk]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img