21,02,2024

Tifozët Kuqezi brohorasin: Unë jam Astriti

Must Read

Ata e kanë ndërmarrë këtë veprim pikërisht në këtë minutë pikërisht për faktin që Dehari ishte 26 vjeç.

Përndryshe Izraeli e fitoi pjesën e parë 1:0 ndaj Shqipërisë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img