16,04,2024

Tifozeritë ‘Ballistët’ dhe ‘Shvercerat’ përleshen në Çair (Foto)

Must Read

ballistet-620x330

Një përplasje mes dy tifozërive ka ndodhur sot pasdite në Çair përgjatë ndeshjes Shkëndija – Sileksi.

Mësohet se tifozët e Shkëndijes “Ballistët” janë përleshur me ato të Sileksit ““Shvercerat”, shkruan albeu.

Ndeshja si përfundim u mbyll 3:1 për Shkëndijen.

Nga incidenti janë distancuar tifozët “Shvërca Shkup” duke thënë se nuk kanë të bëjnë me ngjarjen.

237487

237488

237489

237490

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img