21,04,2024

Thaçi: Majlinda, Nora, Distria dhe Akili, krenaria e vendit tonë

Must Read

“Majlinda, Nora, Distria dhe Akili, me sukseset e tyre na bën krenarë edhe sot në Paris”, ka shkruar Thaçi në profilin e tij në Facebook.

“Xhudo dhe sporti kosovar po shndërrohen në shtyllat më të forta të identitetit tonë shtetëror. Urime sportistëve, trajnerëve dhe gjithë qytetarëve të Kosovës”.

Kelmendi në finalen e Grand Slamit të Parisit e ka mposhtur japonezen Natsumi Tsunoda në kategorinë deri 52kg.

Lexoni edhe:

Mustafa: Majlinda vazhdon të na e mbajë në piedestal emrin e shtetit tonë

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img